Jdi na obsah Jdi na menu
 


islámské náboženství

Islám

Islám nemá bohoslužbu v pravém slova smyslu. Kazatel (chatíb) pronáší před páteční polední modlitbou kázání (chutbu, sg. chutba), skládající se z úvodu, hlavní části a po krátké přestávce kratším komentáři. Úvod kázání představují chvalořeči na Boha, Proroka a jeho druhy a zpravidla bývají neměnné. Hlavní část komentuje více či méně aktuálního tématu z náboženského, společenského či politického dění a bývá podložen citacemi z Koránu, z Prorokových výroků a činů či z výroků a činů jeho žen, dcer a druhů a muslimských učenců. Kratší komentář před společnou modlitbou bývá zpravidla operativního rázu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nabídka

(Karolína Rollerová, 4. 4. 2019 15:05)

Dobrý den,
jsme malá firma s kamennou prodejnou, e-shopem a malou dílnou a zabýváme se výrobou svíček, mýdel, přáníček z ručního papíru, bižuterie, šitím kabelek a tašek, prostírání, polštářku a jiných textilních výrobků a v neposlední řadě výrobou a prodejem křestních svící, křestních roušek a růženců.

Obracíme se na Vás s nabídkou možnosti objednání křestních svící a roušek, blahopřání, růženců a dárkových sad k různým církevním příležitostem pro děti i dospělé.

V nabídce máme také dřevěné kříže a křížky na stěnu, kropenky, různé krabičky na růžence, sošky andílků a spoustu jiného zboží.
Registrovaní velkoobchodní odběratelé mohou využít nákup za velkoobchodní ceny, tyto ceny se týkají námi vyráběného zboží.

Budeme vděčni, pokud si v našem obchůdku něco vyberete nebo o naší nabídce řeknete svým farníkům.

S přáním hezkého a požehnaného dne
Karolína Rollerová

Rozmanitosti Šumperk
Marek Roller
Balbínova 9
787 01 Šumperk

www.rozmanitosti.eu